DJ & SOUND Poznań

Oprawa muzyczna na wesela z klasą!


Drodzy Narzeczeni!
Poniżej przedstawiamy opis usług związanych z oprawą muzyczną wesela, realizowanych przez firmę DJ & SOUND. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Wam do gustu i już niebawem spotkamy się na udanym weselu!

wesele


Muzyka na wesele


Naszą ofertę muzyczną kierujemy do osób, które lubią się bawić przy znanych, polskich i zagranicznych przebojach. Będąc w posiadaniu bardzo dużej ilości nagrań, możemy przygotować oprawę muzyczną z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. Poza nielicznymi wyjątkami, niechętnie lansujemy nagrania biesiadne i disco polo, a więc w naszej ofercie nie znajdują się takie utwory, jak: Majteczki w kropeczki, Biały Miś itp. Przez całe wesele na bieżąco współpracujemy z Młodą Parą, dobierając utwory do aktualnej sytuacji na parkiecie. Staramy się nie robić zbyt długich przerw, a jeżeli już taka przerwa nastąpi, w tle puszczamy nastrojową muzykę w postaci znanych przebojów w klasycznych aranżacjach, smooth jazz, filmowe standardy itp. Wszystkie prezentowane przez nas utwory układają się w spójną całość, co oznacza, że goście nie są każdorazowo wybijani z rytmu przy zmianie nagrań i chętniej pozostają na parkiecie. Legalna baza utworów i związana z tym wysoka jakość materiału muzycznego, to znak rozpoznawczy DJ & SOUND.

wesele


Taniec w chmurach | Wytwornice ciężkiego dymu | Wytwornice baniek


Jednym z najatrakcyjniejszych dodatków do pierwszego tańca jest tzw. ciężki dym, który unosi się tuż nad parkietem sprawiając wrażenie, że Młoda Para tańczy w chmurach. Ciekawymi dodatkami są również bańki mydlane oraz wysoki dym. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne wytwornice zarówno dymu, jak i baniek. Efekty specjalne uatrakcyjniają wesele i doskonale sprawdzają się podczas robienia niezapomnianych zdjęć. Dodają też odwagi osobą, które niezbyt pewnie czują się na parkiecie, ponieważ maskują drobne potknięcia.

taniec w chmurach, ciężki dym


DJ weselny | Konferansjer


Sposób prowadzenia wesela dostosowujemy do indywidualnych preferencji Młodej Pary. Z miłą chęcią aranżujemy charakterystyczne punkty wesela, jak również zachęcamy gości do tańca. Staramy się cały czas czuwać nad prawidłowym przebiegiem uroczystości, jednak nie nadużywając swojej roli. W tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub, w centrum uwagi powinna być przede wszystkim Młoda Para - szczegółowe propozycje przedstawiamy podczas spotkania.


Nagłośnienie wesela


Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości dźwięku. Bez odpowiedniego nagłośnienia nie może być mowy o udanej oprawie muzycznej wesela. Dźwięk powinien umilać uroczystość i nie być zbyt natarczywy oraz głośny, dlatego do obsługi technicznej wesela wykorzystujemy profesjonalny sprzęt firmy HK AUDIO, wyprodukowany w Niemczech, co już stanowi jego doskonałą rekomendację. Nasze systemy nagłośnieniowe bardzo często wykorzystujemy również do obsługi technicznej imprez estradowych i mamy za sobą udaną współpracę z takimi postaciami i zespołami z branży artystycznej, jak: Małgorzata Ostrowska, Boney M, Cezary Pazura, Marcin Daniec, Mezo, Owal, Brian Fentress, Jarosław Kret, kabaret Limo, kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Łowcy.B, kabaret Made in China, kabaret Szarpanina, kabaret Czesauf, Jose Torres, Christin Bien, Adrianna Biedrzyńska, Paweł Kanak, Maciej Narożny, Alosza Awdiejew, Ireneusz Krosny, Małgorzata Rogalska, Halina Młynkowa, Tomasz Jachimek, Jerzy Połoński, Jerzy Kryszak, T. Love, Wojciech Cejrowski, V-Unit, Michał Wiśniewski i wieloma innymi.

nagłośnienie ślubu


Nagłośnienie ceremonii ślubnej


W naszej ofercie znajduje się również nagłośnienie ceremonii ślubnej. Jeżeli ślub odbywa się w miejscu, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej np. na plaży bądź w ogrodzie, to wtedy stosujemy zestawy głośnikowe z wbudowanym akumulatorem. Przy większych realizacjach używamy profesjonalnych agregatów prądotwórczych, tak więc jesteśmy w stanie nagłośnić ceremonię ślubną nawet w najbardziej wyszukanym miejscu.


Oświetlenie dekoracyjne


W sytuacji, gdy wesele ma się odbyć we wnętrzu posiadającym duże, gładkie powierzchnie (np. namiot cateringowy, sala konferencyjna), polecamy dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Za pomocą odpowiednio rozmieszczonych lamp, wykonanych w technologii LED, możemy nadać, nawet najbardziej surowemu wnętrzu, niepowtarzalny charakter. Rozpiętość kolorów jest bardzo duża, ale ich wybór należy dobrze przemyśleć. W salach wykończonych drewnem lub bogato zdobionych warto stosować kolory, które nie będą kłóciły się z wnętrzem (np. żółty, biały), natomiast w pomieszczeniach o jasnych, gładkich ścianach możemy pozwolić sobie na większą paletę kolorów, włącznie z tymi najchętniej wybieranymi, tzn. fioletowym i różowym.

Oświetlenie dekoracyjne


Prezentacja ślubna


Miłym urozmaiceniem uroczystości ślubnej może okazać się prezentacja multimedialna. Na specjalne życzenie możemy dostarczyć niezbędny sprzęt multimedialny do jej odtworzenia.


Karaoke


Jeżeli w gronie zaproszonych gości znajdą się utalentowane osoby, to można również rozważyć zorganizowanie karaoke, czyli śpiewania znanych przebojów do profesjonalnie przygotowanych podkładów muzycznych. Tego typu zabawa wywodzi się z Japonii, a jej nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza "pustą orkiestrę". Możliwość zaprezentowania talentów wokalnych, może okazać się niezapomnianym przeżyciem, na długo pozostającym w pamięci.


Wypożyczalnia sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego


Dla DJ-ów i zespołów, które nie posiadają własnego nagłośnienia oraz dla Młodych Par, które zdecydowały się na samodzielną realizację oprawy muzycznej wesela, mamy ofertę wynajmu sprzętu. Wypożyczamy zestawy głośnikowe, miksery, mikrofony, reflektory LED, efekty disco i inny sprzęt niezbędny do obsługi technicznej wesela.


Przed wyborem DJ zachęcamy do zapoznania się z artykułem Jak wybrać DJ-a na wesele oraz z opiniami wystawionymi przez naszych klientów.

djsound.pl - opinie

Wesele z DJ & SOUND Wesele klasyczne
Prowadzący wesele
DJ / Konferansjer Wodzirej
Sposób prowadzenia wesela
Stonowana konferansjerka.
Prowadzenie charakterystycznych punktów wesela.
Zachęcanie gości do tańca.
Nachalna konferansjerka.
Aranżowanie własnych elementów wesela.
Duża ilość rekwizytów używanych przez setki gości (kapelusze, peruki itp.).
Prezentowanie własnych, wątpliwych talentów wokalno-tanecznych.
Muzyka
Lata 60-90, Pop, Rock, Dance, Polska Pop/Rock, House, Latino, Muzyka Filmowa, R&B, Funky, Smooth Jazz. Disco Polo, Biesiada.
Materiał muzyczny
Legalna baza utworów. Wysoka jakość nagrań. Baza utworów różnego pochodzenia, np. YouTube. Zróżnicowana jakość nagrań.
Sposób prezentacji materiału muzycznego
Profesjonalne miksowanie utworów. Spójna oprawa muzyczna. Brak przerw. Luźne odtwarzanie utworów. Niespójna oprawa muzyczna. Przerwy między utworami wybijające tańczących z rytmu.
Dźwięk
Bardzo dobra jakość dźwięku o odpowiednio dobranym natężeniu. System nagłaśniający MADE IN GERMANY renomowanego producenta. Dźwięk natarczywy o bardzo dużym natężeniu, nieprzyjemny w odbiorze. System nagłaśniający MADE IN CHINA. Dudniący bass, skrzecząca góra. Wszechobecny hałas, zamiast muzyki.
Oświetlenie
Efekty sterowane przez DJ-a. Barwy odpowiednio dobrane do wnętrza lokalu. Efekty działające automatycznie niezależnie od rodzaju muzyki, włącznie z przerwami. Bardzo duża ilość barw w tym samym momencie, pstrokacizna. Lampy świecące po oczach.
Ochrona wizerunku gości
Pełna ochrona wizerunku gości. Brak publikacji zdjęć i filmów z wesela bez zgody osób zainteresowanych. Całkowity brak ochrony wizerunku gości. Publikowanie licznych zdjęć i filmów z wesela na stronach www i portalach społecznościowych. Łamanie obowiązującego prawa.