Hmm... niełatwa sprawa

Przeglądając strony internetowe, można natrafić na wielu profesjonalnych DJ-ów oferujących oprawę muzyczną wesel. Wybranie tego jedynego jest sporym wyzwaniem, ponieważ wszyscy oferują profesjonalny sprzęt i usługi na najwyższym poziomie. Poniżej kilka przykładów.wybieramy DJ-a na wesele

Minimalistyczna konsoleta z dyskretnie umieszczonym profesjonalnym oświetleniem.


muzyka na wesele

Konsoleta typu "stragan".


muzyka na ślub

Konsoleta typu "choinka".


dj Poznan

Najdłuższa konsoleta świata. Pamiętajmy, że gdzieś obok stoi równie dłuuuuuugi system nagłaśniający. Na stół dla Młodej Pary prawdopodobnie zabrakło miejsca.


podesty sceniczne Poznań

W takim gąszczu statywów można się zgubić.


wypożyczalnia sprzętu nagłaśniającego

Porządny statyw oświetleniowy podnosi rangę DJ-a na wesele.


nagłośnienie koncertowe

Nie musi być od razu laptop. Stacjonarny komputer też doskonale się sprawdzi.


obsługa techniczna imprez

Do realizacji oprawy muzycznej wesela można wykorzystać każdy sprzęt. Sprawdzony monitor zawsze się przyda.


oprawa muzyczna ślubów

Oto zwycięzca plebiscytu na najfajniejsze stanowisko weselnego DJ-a - konsoleta typu Star Trek.


muzyka na wesele

Ciekawe ile osób miało te peruki na głowie i co na to WHO.


taniec peruki

Kolejni goście w tych samych perukach.


kapelusze wesele

Kapelusze na pewno efektownie prezentują się na zdjęciach. Warto zapytać DJ-a, czy są jednorazowe.


muzyka na wesele

Wow! Tylu zestawów głośnikowych w stylu retro, to nie posiada żaden DJ. Fale akustyczne emitowane przez poszczególne głośniki wzajemnie na siebie oddziaływują tworząc tzw. filtr grzebieniowy. O przyzwoitej jakości dźwięku nie może być mowy.


muzyka na wesele

Ustawienie zestawów głośnikowych zbyt blisko miejsc siedzących może narazić gości na utratę słuchu. W takim przypadku zestawy głośnikowe należało ustawić tylko po lewej stronie lub poszukać innej lokalizacji.


dj na wesele

Tego typu system oświetleniowy, trudno uznać za profesjonalny, a centralnie umieszczony statyw nie prezentuje się zbyt efektownie. O tak ułożone przewody łatwo zahaczyć i doprowadzić do uszkodzenia sprzętu. Do podłączenia odtwarzaczy z mikserem należy użyć jak najkrótszych przewodów, co korzystnie wpłynie nie tylko na bezpieczeństwo, ale i na jakość dźwięku.


nagłośnienie estradowe

Odtwarzanie muzyki bezpośrednio z laptopa, bez użycia zewnętrznej karty dźwiękowej i separatora masy, uniemożliwia uzyskanie dobrej jakości dźwięku. Natomiast miksowanie utworów za pomocą myszki i klawiatury bez użycia sterownika MIDI, nie może przynieść pożądanych rezultatów.


dj wesele cena

Ułożenie przewodów pod ścianą byłoby bezpieczniejszym rozwiązaniem. Lampa zasłaniająca głośnik nie wpływa korzystnie na rozchodzenie się fali akustycznej.


oświetlenie teatralne

Przy pomocy domowej "wieży", taż można zrealizować oprawę muzyczną wesela. Co prawda nie da się miksować, ale można sobie poradzić wydłużonymi zapowiedziami.


oświetlenie led

Na weselu nie może zabraknąć profesjonalnego oświetlenia.


światła dyskotekowe

Pełnoletni system nagłośnieniowy szczególnie przypadnie do gustu dziadkom i pradziadkom.


jak wybrać dj-a na wesele

Światła wycelowane prosto w oczy na pewno spodobają się tym, którzy mają przy sobie przyciemniane okulary. Świecące na niebiesko diody limitera informują o zbyt wysokim poziomie sygnału wejściowego. Oprócz nieprzyjemnych przesterowań może dojść także do uszkodzenia sprzętu. Połączenie poszczególnych elementów nagłośnienia do gniazd zasilanych z różnych faz, może doprowadzić do powstania nieprzyjemnego przydźwięku i stanowi zagrożenie dla użytkowników sprzętu.


wynajem nagłośnienia

Inteligentne oświetlenie, górujące nad parkietem, doskonale prezentuje się na zdjęciach.