DJ-skie szlify zdobyte w wielu niezapomnianych miejscach!

Drodzy Narzeczeni! Poniżej przedstawiamy wykaz restauracji, sal bankietowych, hoteli, pałaców itp., w których mieliśmy przyjemność realizować oprawę muzyczną wesel. Ich lista, dzięki Wam, stale się powiększa.

Pałac Tarce

Dworki | Pałace | Zamki
Dwór Grzebienisko (Grzebienisko)
Dwór Skórzewski (Skórzewo)
Dwór Skrzynki (Skrzynki)
Dwór Wierzenica (Wierzenica)
Dwór Villa Park Julianna (Julianów)
Pałac Balcerowo (Gniezno)
Pałac Będlewo (Będlewo)
Pałac Czerniejewo (Czerniejewo)
Pałac Iwno (Iwno)
Pałac Jabłonowo (Jabłonowo)
Pałac Kobylniki (Kobylniki)
Pałac Krześlice (Krześlice)
Pałac pod Lipami (Swarzędz)
Pałac Racot (Racot)
Pałac Słonowice (Brzeźno)
Pałac Szczepowice (Szczepowice)
Pałac Tłokinia (Tłokinia Kościelna)
Pałac Tarce (Tarce)
Pałac Wąsowo (Wąsowo)
Pałac Wiejce (Wiejce)
Pałac Witaszyce (Witaszyce)
Zamek Biedrusko (Biedrusko)
Zamek Jan III Sobieski (Rzucewo)
Zamek Rydzyna (Rydzyna)
Zamek Uniejów (Uniejów)
Zamek von Treskov (Strykowo)

Pałac Tłokinia

Restauracje | Sale bankietowe | Kluby
3 Kolory (Poznań)
AB OVO (Poznań)
Agora (Poznań)
Akumulatory (Poznań)
Amfiteatralna (Chodzież)
Astra (Poznań)
Aviola (Swarzędz)
Baker Street (Poznań)
Bankietowa (Poznań)
Bee Jays (Poznań)
Brovaria (Poznań)
Carmen (Poznań)
Cechowa (Poznań)
Czarna Hanka (Czarnków)
Czarna Owca (Poznań)
Daglezja (Kórnik)
Derby (Poznań)
Dom Klaudiusz (Poznań)
Dom Kultury "Dąbrówka" (Poznań)
Dom Kultury "Na Skarpie" (Poznań)
Dom Polonii (Pułtusk)
Dom Wikingów (Poznań)
Dwa Stawy (Kamińsko)
Egoist (Poznań)
Eskulap (Poznań)
Estella (Suchy Las)
Estella IOR (Poznań)
Ex Club (Mieleszyn)
Exploris (Kiekrz)
Fart (Poznań)
Folwark Konny (Hermanów)
Fortezza (Poznań)
Glamour (Baranowo)
Gorzelnia 505 (Połajewo)
Gospoda Familijna (Poznań)
Gościniec Sucholeski (Suchy Las)
Heaven (Chabsko)
Incognito (Poznań)
Jama (Poznań)
Klub Angello (Poznań)
Klub Bankowca (Warszawa)
Komandor (Poznań)
Królewska (Września)
La Perla (Boszkowo)
La Scala (Poznań)
Leśniczówka Markowa Chata (Zajączkowo)
Leśny Ośrodek Szkoleniowy (Puszczykowo)
Maltańska (Poznań)
Markietanka (Poznań)
Masztalarnia (Poznań)
Meridiana (Poznań)
Młyńskie Koło (Poznań)
MTP Sala Ziemi (Poznań)
Mr Top (Poznań)
Mulen Rouge (Poznań)
Muzeum Narodowe Rolnictwa (Szreniawa)
Myśliwska (Poznań)
Nalewka (Poznań)
Nestor (Kórnik)
Nurt (Poznań)
Ogniem i Mieczem (Bydgoszcz)
Ogród Smaków (Chludowo)
Orfeusz (Poznań)
Ośrodek Agroturystyczny Walentynówka (Bliżyce)
Ośrodek Dydaktyczny Uniwersytetu Przyrodniczego (Zielonka)
Ośrodek Jeździecki LBN (Huta)
Ośrodek Leśny (Puszczykowo)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy WP (Przybrodzin)
Ośrodek WLOP (Kiekrz)
Ośrodek Wypoczynkowy (Karpacz)
Pałacowa (Grochowiska Szlacheckie)
PGE Narodowy (Warszawa)
Pensjonat Nad Stawem (Drwęsa)
Piekłoraj (Poznań)
Podkowa Leśna (Krajkowo)
Pod Iglicą (Poznań)
Pod Platanem (Kozłów k. Gliwic)
Pod Pretekstem (Poznań)
Podróżnik (Koszuty)
Powozownia (Poznań)
Regatta (Poznań)
Relax (Jedlina-Letnisko, k. Radomia)
Relax (Nieporęt, Zalew Zegrzyński)
Relax (Murowana Goślina)
Republika Słoneczna (Poznań)
Róża Wiatrów (Warszawa)
Rueda (Bucz)
Sala Bankietowa Jan III Sobieski (Luboń)
Sarp (Poznań)
Sęk (Poznań)
Skansen Pszczelarski (Swarzędz)
Solei (Strzeszynek)
Stary Browar (Poznań)
Studio Jack (Poznań)
Szafoniera (Puszczykowo)
Teatralna (Poznań)
Trops (Poznań)
Tumska (Poznań)
U Bazyla (Poznań)
Wiejska Chata (Skórzewo)
WZ - Wielkopolska Zagroda (Poznań)
WOSZK (Zakopane)
Warsaw Financial Center (Warszawa)
Villa Magnolia (Poznań)
Villa Natura (Dolsk)
Villa Park (Koziegłowy)
Zacisze (Poznań)
Zagroda Bamberska (Poznań)

Pałac Wiejce

Hotele
500 (Tarnowo Podgórne)
Airport Hotel Okęcie (Warszawa)
Almarco (Środa Wielkopolska)
Amaryllis (Swarzędz - Jasin)
Amber Baltic (Międzyzdroje)
Andersia (Poznań)
Bartan (Gdańsk, Sobieszewo)
Batory (Poznań)
Biovilla (Stabnicko)
Blow Up Hall (Poznań)
Bryza (Jurata)
City Park Residence (Poznań)
Delfin (Ustka)
Edison (Baranowo)
Euro (Swarzędz)
Faltom (Swarzewo)
Gołębiewski (Mikołajki)
Green (Komorniki)
Gryf (Gdańsk)
Henlex (Poznań)
Herbarium (Gąsawa)
Ibis (Poznań)
Ikar (Poznań)
Jaśmin (Owińska)
Kolegiacki (Poznań)
Kosmowski (Września)
Księcia Józefa (Poznań)
Lake (Dymaczewo)
Lavender (Poznań)
Merkury (Poznań)
Narvil (Serock)
Novotel (Poznań)
Novotel Warszawa Centrum (Warszawa)
Olandia (Kwilicz)
Osiniec (Osiniec)
Ossowski (Kobylnica)
Ostaniec (Kroczyce)
Pałac (Bydgoszcz)
Park Plaza (Wrocław)
Park (Poznań)
Patryk (Poznań)
Pietrak (Trzemeszno)
Polonez (Poznań)
Poznański (Luboń)
Przylesie (Sierosław)
Przylesie (Strykowo)
Ramka (Poznań)
Relax (Murowana Goślina)
Sheraton (Poznań)
Skanpol (Kołobrzeg)
Smolarnia (Trzcianka)
Sound Garden (Warszawa)
Sunny (Poznań)
Star-Dadaj (Ramsowo)
Szablewski (Dymaczewo)
Twardowski (Poznań)
Warszawianka (Serock)
Windsor Palace (Jachranka k. Warszawy)
Dworki | Pałace | Zamki
Dwór Grzebienisko (Grzebienisko)
Dwór Skórzewski (Skórzewo)
Dwór Skrzynki (Skrzynki)
Dwór Wierzenica (Wierzenica)
Dwór Villa Park Julianna (Julianów)
Pałac Balcerowo (Gniezno)
Pałac Będlewo (Będlewo)
Pałac Czerniejewo (Czerniejewo)
Pałac Iwno (Iwno)
Pałac Jabłonowo (Jabłonowo)
Pałac Kobylniki (Kobylniki)
Pałac Krześlice (Krześlice)
Pałac pod Lipami (Swarzędz)
Pałac Racot (Racot)
Pałac Słonowice (Brzeźno)
Pałac Szczepowice (Szczepowice)
Pałac Tłokinia (Tłokinia Kościelna)
Pałac Tarce (Tarce)
Pałac Wąsowo (Wąsowo)
Pałac Wiejce (Wiejce)
Pałac Witaszyce (Witaszyce)
Zamek Jan III Sobieski (Rzucewo)
Zamek Rydzyna (Rydzyna)
Zamek Uniejów (Uniejów)
Zamek von Treskov (Strykowo)
Restauracje | Sale bankietowe | Kluby
3 Kolory (Poznań)
AB OVO (Poznań)
Agora (Poznań)
Akumulatory (Poznań)
Amfiteatralna (Chodzież)
Astra (Poznań)
Aviola (Swarzędz)
Baker Street (Poznań)
Bankietowa (Poznań)
Bee Jays (Poznań)
Brovaria (Poznań)
Carmen (Poznań)
Cechowa (Poznań)
Czarna Hanka (Czarnków)
Czarna Owca (Poznań)
Daglezja (Kórnik)
Derby (Poznań)
Dom Klaudiusz (Poznań)
Dom Kultury "Dąbrówka" (Poznań)
Dom Kultury "Na Skarpie" (Poznań)
Dom Polonii (Pułtusk)
Dom Wikingów (Poznań)
Dwa Stawy (Kamińsko)
Egoist (Poznań)
Eskulap (Poznań)
Estella (Suchy Las)
Estella IOR (Poznań)
Ex Club (Mieleszyn)
Exploris (Kiekrz)
Fart (Poznań)
Folwark Konny (Hermanów)
Fortezza (Poznań)
Glamour (Baranowo)
Gorzelnia 505 (Połajewo)
Gospoda Familijna (Poznań)
Gościniec Sucholeski (Suchy Las)
Heaven (Chabsko)
Incognito (Poznań)
Jama (Poznań)
Klub Angello (Poznań)
Klub Bankowca (Warszawa)
Komandor (Poznań)
Królewska (Września)
La Perla (Boszkowo)
La Scala (Poznań)
Leśniczówka Markowa Chata (Zajączkowo)
Leśny Ośrodek Szkoleniowy (Puszczykowo)
Maltańska (Poznań)
Markietanka (Poznań)
Masztalarnia (Poznań)
Meridiana (Poznań)
Młyńskie Koło (Poznań)
MTP Sala Ziemi (Poznań)
Mr Top (Poznań)
Mulen Rouge (Poznań)
Muzeum Narodowe Rolnictwa (Szreniawa)
Myśliwska (Poznań)
Nalewka (Poznań)
Nestor (Kórnik)
Nurt (Poznań)
Ogniem i Mieczem (Bydgoszcz)
Ogród Smaków (Chludowo)
Orfeusz (Poznań)
Ośrodek Agroturystyczny Walentynówka (Bliżyce)
Ośrodek Dydaktyczny Uniwersytetu Przyrodniczego (Zielonka)
Ośrodek Jeździecki LBN (Huta)
Ośrodek Leśny (Puszczykowo)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy WP (Przybrodzin)
Ośrodek WLOP (Kiekrz)
Ośrodek Wypoczynkowy (Karpacz)
Pałacowa (Grochowiska Szlacheckie)
PGE Narodowy (Warszawa)
Pensjonat Nad Stawem (Drwęsa)
Piekłoraj (Poznań)
Podkowa Leśna (Krajkowo)
Pod Iglicą (Poznań)
Pod Platanem (Kozłów k. Gliwic)
Pod Pretekstem (Poznań)
Podróżnik (Koszuty)
Powozownia (Poznań)
Regatta (Poznań)
Relax (Jedlina-Letnisko, k. Radomia)
Relax (Nieporęt, Zalew Zegrzyński)
Relax (Murowana Goślina)
Republika Słoneczna (Poznań)
Róża Wiatrów (Warszawa)
Rueda (Bucz)
Sala Bankietowa Jan III Sobieski (Luboń)
Sarp (Poznań)
Sęk (Poznań)
Skansen Pszczelarski (Swarzędz)
Solei (Strzeszynek)
Stary Browar (Poznań)
Studio Jack (Poznań)
Szafoniera (Puszczykowo)
Teatralna (Poznań)
Trops (Poznań)
Tumska (Poznań)
U Bazyla (Poznań)
Wiejska Chata (Skórzewo)
WZ - Wielkopolska Zagroda (Poznań)
WOSZK (Zakopane)
Warsaw Financial Center (Warszawa)
Villa Magnolia (Poznań)
Villa Natura (Dolsk)
Villa Park (Koziegłowy)
Zacisze (Poznań)
Zagroda Bamberska (Poznań)
Hotele
500 (Tarnowo Podgórne)
Airport Hotel Okęcie (Warszawa)
Almarco (Środa Wielkopolska)
Amaryllis (Swarzędz - Jasin)
Amber Baltic (Międzyzdroje)
Andersia (Poznań)
Bartan (Gdańsk, Sobieszewo)
Batory (Poznań)
Biovilla (Stabnicko)
Blow Up Hall (Poznań)
Bryza (Jurata)
City Park Residence (Poznań)
Delfin (Ustka)
Edison (Baranowo)
Euro (Swarzędz)
Faltom (Swarzewo)
Gołębiewski (Mikołajki)
Green (Komorniki)
Gryf (Gdańsk)
Henlex (Poznań)
Herbarium (Gąsawa)
Ibis (Poznań)
Ikar (Poznań)
Jaśmin (Owińska)
Kolegiacki (Poznań)
Kosmowski (Września)
Księcia Józefa (Poznań)
Lake (Dymaczewo)
Lavender (Poznań)
Merkury (Poznań)
Narvil (Serock)
Novotel (Poznań)
Novotel Warszawa Centrum (Warszawa)
Olandia (Kwilicz)
Osiniec (Osiniec)
Ossowski (Kobylnica)
Ostaniec (Kroczyce)
Pałac (Bydgoszcz)
Park Plaza (Wrocław)
Park (Poznań)
Patryk (Poznań)
Pietrak (Trzemeszno)
Polonez (Poznań)
Poznański (Luboń)
Przylesie (Sierosław)
Przylesie (Strykowo)
Ramka (Poznań)
Relax (Murowana Goślina)
Sheraton (Poznań)
Skanpol (Kołobrzeg)
Sound Garden (Warszawa)
Smolarnia (Trzcianka)
Sunny (Poznań)
Star-Dadaj (Ramsowo)
Szablewski (Dymaczewo)
Twardowski (Poznań)
Warszawianka (Serock)
Windsor Palace (Jachranka k. Warszawy)