7 kroków - jak wypożyczyć sprzęt?

DJ & DOUND kontakt
1. Skontaktuj się z nami - (tel. 501 709 002).
Dowiedz się, czy wybrany przez Ciebie sprzęt jest dostępny i jaki jest koszt wynajmu oraz wysokość kaucji zwrotnej. Standardowo sprzęt wypożyczamy na dobę.

Jak wypożyczyć nagłośnienie
2. Umów się na konkretną godzinę odbioru sprzętu. Tak samo jak umawiasz się na wizytę do lekarza.
Potwierdź ustalenia e-mailem lub SMS-em - rozmowy telefoniczne szybko umykają :-)

wypożyczalnia sprzętu audio
3. Pół godziny przed odbiorem sprzętu potwierdź swój przyjazd!
Skompletujemy Twoje zamówienie.

wynajem głośników
4. Miejsce odbioru:
DJ & SOUND - os. Bolesława Chrobrego 5c, 60-681 Poznań (lokal w bloku nr 5, między klatką C i D). Jeżeli posiadasz w swoim telefonie aplikację Mapy Google wpisz "DJ & SOUND" i wyznacz trasę. Koniecznie zapoznaj się z mapką dojazdu, ponieważ trudno do nas trafić.

wynajem kolumn
5. Procedura odbioru:
Podpisz oświadczenie okazując dowód osobisty. Wpłać kaucję zwrotną oraz opłatę za wynajem sprzętu. Na miejscu możesz sprawdzić sprzęt i uzyskać wszelkie informacje dotyczące jego użytkowania.

obsługa imprez
6. Sposób użytkowania:
Wszystkie urządzenia podłącz za pomocą przedłużacza do jednego gniazda w pomieszczeniu. Nie podłączaj urządzeń do różnych gniazd - w ten sposób możesz uszkodzić sprzęt. Nogi statywu rozstaw jak najszerzej, co zapobiegnie przewróceniu się zestawu głośnikowego. Aktywne zestawy głośnikowe włącz jako ostatnie i wyłącz jako pierwsze. Użytkując mikrofon nie doprowadzaj do sprzężenia zwrotnego, które uszkodzi głośniki. Nie ustawiaj się z włączonym mikrofonem przed głośnikami, ani nie krzycz do mikrofonu. Nie doprowadzaj do przesterowania sygnału (świecenia czerwonych diod na wskaźnikach). Pamiętaj, że każdy zestaw głośnikowy ma określoną moc, jeżeli ją przekroczysz, zniszczysz nawet najlepiej zabezpieczony system. Nie zwijaj przewodów (szczególnie sygnałowych) na łokciu, a przewodów zasilacza nie nawijaj na jego korpus. Zanim odłączysz projektor od zasilania, zaczekaj na schłodzenie lampy. Nie stawiaj napojów w pobliżu urządzeń elektronicznych. Nie wystawiaj sprzętu na działanie opadów atmosferycznych. Ostrożnie transportuj sprzęt. W razie problemów z obsługą urządzeń, służymy pomocą.

nagłośnienie koncertów
7. Procedura zwrotu:
Zwróć sprzęt w umówionym terminie (pracujemy 7 dni w tygodniu). Poczekaj na sprawdzenie urządzeń. Odbierz kaucję zwrotną. W imieniu własnym i następnych klientów z góry dziękujemy za punktualny zwrot, nieuszkodzonego sprzętu.
Za nieterminowy zwrot wypożyczonych urządzeń zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości: 1/24 kwoty za wynajem, liczona za każdą godzinę zwłoki, po ustalonym terminie zwrotu.

wypożyczalnia sprzętu dyskotekowego
Uwaga!
Jeżeli nie możesz przyjechać punktualnie, skontaktuj się z nami i umów na inny termin odbioru sprzętu!
Niestety nie możemy zagwarantować, że będzie to w tym samym dniu, ponieważ realizujemy różne zlecenia, jak np. montaż nagłośnienia poza siedzibą firmy. Dlatego zawsze prosimy o punktualne przybycie.

wynajem oświetlenia disco
Nie przyjmujemy kart płatniczych.
Przepraszamy za uniedogodnienie.

oświetlenie dyskotekowe
Świadczymy również usługi transportu, montażu i obsługi sprzętu.
wypożyczalnia djsound.pl