Oprawa muzyczna wesela w stylu bankietowym

Drodzy Narzeczeni! Poniżej przedstawiamy opis usług związanych z oprawą muzyczną wesela, realizowanych przez firmę DJ & SOUND. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Wam do gustu i już wkrótce podejmiemy owocną współpracę.

Najlepsza muzyka na Twoje wesele

Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel w stylu bankietowym, czyli bez wodzireja, biesiady, licznych rekwizytów i animacji, charakterystycznych przede wszystkim dla wesel tradycyjnych. Nie oznacza to jednak, że na Waszym weselu zabraknie konferansjera. Wręcz przeciwnie. Uroczystość prowadzi zawodowy DJ / konferansjer, który aranżuje kolejne punkty wesela, czuwa nad jego prawidłowym przebiegiem i zachęca gości do tańca. DJ / konferansjer może także poprowadzić uzgodnione z Wami konkursy, zaaranżować taniec integracyjny dla gości itp. Wszystko zależy od Waszych preferencji. W każdym przypadku DJ dba o doskonałą jakość dźwięku i dobiera na żywo najlepszą muzykę. Jednocześnie stara się stworzyć płyną oprawę muzyczną, robiąc doskonałe przejścia między utworami i powodując, że Wasi goście bardzo chętnie pozostaną na parkiecie.


Muzyka na wesele taka jaką lubisz

Mamy w swoich zbiorach wiele polskich i zagranicznych przebojów, tak więc z przyjemnością przygotujemy oprawę muzyczną wesela zgodnie z Waszymi preferencjami. Szczegóły omawiamy podczas spotkania. Para Młoda ma możliwość ułożenia własnej listy ulubionych utworów, wskazania preferowanych gatunków muzycznych, jak również określenia, jakiej muzyki DJ nie powinien grać na weselu. Niechciane utwory warto wpisać na tzw. czarną listę. Realizując oprawę muzyczną wesela zwracamy uwagę nie tylko na konkretne tytuły nagrań, ale również na ich tonację i tempo, co sprawia, że oprawa muzyczna jest spójna.

DJ & SOUND | Profesjonalnie i bez DISCO POLO

W związku z tym, że każde wesele ma uroczysty charakter, to nie powinno na nim zabraknąć uroczystej muzyki. Dlatego w swoich zbiorach mamy nie tylko muzykę Dance, Pop, Lata 60-90, Latino, Rock, House, Funky, R&B itd. itd., ale również szlagiery filmowe, Smooth Jazz, czy znane przeboje w klasycznych aranżacjach. Muzyka tego typu może umilić uroczysty obiad lub być odtwarzana w przerwach, między kolejnymi blokami tanecznymi.


Pierwszy taniec w chmurach | ciężki dym

Jednym z najatrakcyjniejszych dodatków do pierwszego tańca jest tzw. ciężki dym, który unosi się tuż nad parkietem sprawiając wrażenie, że Para Młoda tańczy w chmurach. Ciekawymi dodatkami są również bańki mydlane. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne wytwornice zarówno dymu ciężkiego, jak i baniek. Efekty specjalne uatrakcyjniają wesele i doskonale sprawdzają się podczas robienia niezapomnianych zdjęć. Dodają też odwagi osobom, które niezbyt pewnie czują się na parkiecie.


DJ | konferansjer

Jak już wcześniej wspomnieliśmy prowadzenie wesela to rola DJ / konferansjera, który powinien być do niej odpowiednio przygotowany. Przez całe wesele czuwamy nad prawidłowym przebiegiem uroczystości. Aranżujemy powitanie, pierwszy taniec, weselny tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny, oczywiście w sytuacji, kiedy wcześniej zostało to z Wami uzgodnione. Zachęcamy również gości do tańca i staramy się przede wszystkim spełniać wszystkie życzenia Pary Młodej.

DJ & SOUND | Konferansjer


Nagłośnienie wesela z najlepszą jakością dźwięku

Podczas realizacji oprawy muzycznej wesela szczególną uwagę przywiązujemy do jakości dźwięku. Przed rozpoczęciem wesela odpowiednio przygotujemy system nagłaśniający, tak żeby muzyka umilała wesele i była przyjemna w odbiorze. Dzięki odpowiednio dobranemu natężeniu dźwięku i zastosowaniu profesjonalnego systemu nagłaśniającego goście będą czuli się komfortowo i nie będą narzekać, że jest zbyt głośno. Do nagłośnienia wesela używamy renomowanego sprzętu, takich producentów jak: HK Audio, Pioneer, czy Shure. Dodając do tego doświadczenie nabyte podczas współpracy z wieloma znanymi postaciami z branży artystycznej oraz legalną bazę utworów dajemy gwarancję, że jakość dźwięku na Waszym weselu będzie jak najlepsza.

Profesjonalna oprawa muzyczna wesel


Oświetlenie dekoracyjne z wyborem ulubionego koloru

W sytuacji, gdy wesele ma się odbyć we wnętrzu posiadającym duże, gładkie powierzchnie (np. namiot cateringowy, sala konferencyjna), polecamy dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Za pomocą odpowiednio rozmieszczonych lamp, możemy nadać nawet najbardziej surowemu wnętrzu, niepowtarzalny charakter. Rozpiętość kolorów jest bardzo duża, ale ich wybór warto dobrze przemyśleć. W salach wykończonych drewnem lub bogato zdobionych warto stosować kolory, które nie będą kłóciły się z wnętrzem (np. żółty, biały), natomiast w pomieszczeniach o jasnych, gładkich ścianach możemy pozwolić sobie na większą paletę kolorów.


Nagłośnienie ceremonii ślubnej

W naszej ofercie znajduje się również nagłośnienie ceremonii ślubnej. Jeżeli ślub odbywa się w miejscu, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej np. na plaży bądź w ogrodzie, to wtedy stosujemy zestawy głośnikowe z wbudowanym akumulatorem. Przy większych realizacjach używamy profesjonalnych agregatów prądotwórczych, tak więc jesteśmy w stanie nagłośnić ceremonię ślubną nawet w najbardziej wyszukanym miejscu.

Nagłośnienie ślubu


Kompleksowy sprzęt do prezentacji ślubnej

Miłym urozmaiceniem wesela może okazać się prezentacja ślubna. Na specjalne życzenie możemy dostarczyć niezbędny sprzęt multimedialny do jej odtworzenia i zająć się jego obsługą.


DJ na wesele + saksofonista

Na specjalne życzenie Pary Młodej zagramy w duecie DJ + saksofonista. Tego rodzaju duet sprawdza się doskonale. Zarówno zwolennicy muzyki w oryginalnych aranżacjach, jak i muzyki na żywo, będą bardzo zadowoleni. Współpracujemy z wieloma muzykami, którzy doskonale znają się na swoim fachu.


DJ na wesele + wokalistka

Duet DJ + wokalistka może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie wiedzą kogo wybrać: DJ-a, czy weselny zespół. Z DJ-a będą zadowoleni zwolennicy muzyki w oryginalnych aranżacjach, a z wokalistki zwolennicy muzyki na żywo. W ten sposób zaspokoimy gusta wszystkich gości i jednocześnie nie wydamy fortuny na oprawę muzyczną wesela.


Profesjonalne karaoke

Jeżeli w gronie zaproszonych gości znajdą się utalentowane osoby, to można również rozważyć zorganizowanie karaoke, czyli śpiewania znanych przebojów do profesjonalnie przygotowanych podkładów muzycznych. Tego typu zabawa wywodzi się z Japonii, a jej nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza "pustą orkiestrę". Możliwość zaprezentowania talentów wokalnych, może okazać się niezapomnianym przeżyciem, na długo pozostającym w pamięci.


Wypożyczalnia sprzętu nagłaśniająco - oświetleniowego

Dla DJ-ów i zespołów weselnych, które nie posiadają własnego nagłośnienia oraz dla Par Młodych, które zdecydowały się na samodzielną realizację oprawy muzycznej wesela, mamy ofertę wynajmu sprzętu. Wypożyczamy zestawy głośnikowe, miksery, mikrofony, reflektory LED, efekty disco i inny sprzęt niezbędny do obsługi technicznej wesela.

DJ na wesele Wielkopolska


Jak wybrać dj-a na wesele?

Przed wyborem DJ-a na wesele zachęcamy do zapoznania się z artykułem Jak wybrać DJ-a na wesele.


Kto opłaca ZAiKS na weselu?

Odpowiedź na to pytanie można uzyskać m.in. z wywiadu z dyrektorem Okręgu Śląsko - Łódzkiego ZAiKS "Cała prawda o ZAiKS na weselu i nie tylko".


DJ & SOUND opinie

Serdecznie dziękujemy za zaufanie. Mamy ponad 250 pozytywnych opinii w GOOGLE. Czujemy się zobowiązani do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług.


Zapytaj o ofertę oprawy muzycznej Twojego weselazadzwoń lub wyślij SMS

+48 501 709 002