Oprawa muzyczna wesel z klasą

Drodzy Narzeczeni! Poniżej przedstawiamy opis usług związanych z oprawą muzyczną wesela, realizowanych przez firmę DJ & SOUND. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Wam do gustu i już wkrótce podejmiemy owocną współpracę.

Najlepsza muzyka na Twoje wesele


Muzyka na wesele

Jednym z podstawowych warunków udanego wesela jest dobór odpowiedniej muzyki. Mamy w swoich zbiorach wiele polskich i zagranicznych przebojów, tak więc bez problemów możemy przygotować oprawę muzyczną wesela zgodnie z Waszymi preferencjami. Szczegóły omawiamy podczas spotkania. Para Młoda ma możliwość ułożenia własnej listy utworów, a ich ilość zależy od wybranego wariantu oprawy muzycznej wesela. Ponadto zachęcamy do wskazania preferowanych gatunków muzycznych, jak również określenia, jakiej muzyki DJ nie powinien grać na weselu. Niechciane utwory warto wpisać na tzw. czarną listę. Pamiętajmy jednak, że nikt tak dobrze nie zna się na muzyce tanecznej, jak weselny DJ i to jemu powinniśmy zaufać. Realizując oprawę muzyczną wesela zwracamy uwagę nie tylko na konkretne tytuły nagrań, ale również na ich tonację i tempo, co umożliwia robienie bardzo płynnych przejść między utworami. Dzięki doskonale zmiksowanej muzyce, oprawa muzyczna wesela jest spójna i goście bardzo chętnie pozostają na parkiecie, dlatego tak ważne jest, żeby DJ na weselu mógł swobodnie pracować i dobierać utwory w zależności do aktualnej sytuacji na parkiecie. Para Młoda powinna natomiast wskazać DJ-owi kierunek jego pracy (preferowane gatunki muzyczne) oraz dostarczyć listę ulubionych nagrań, które DJ na wesele fachowo wkomponuje w całość oprawy muzycznej.
W związku z tym, że każde wesele ma uroczysty charakter, to nie powinno na nim zabraknąć uroczystej muzyki. Dlatego w swoich zbiorach mamy nie tylko muzykę Dance, Pop, Lata 60-90, Latino, Rock, House, Funky, R&B itd. itd., ale również szlagiery filmowe, Smooth Jazz, czy znane przeboje w klasycznych aranżacjach. Muzyka tego typu może umilić uroczysty obiad lub być odtwarzana w przerwach, między kolejnymi blokami tanecznymi. W naszej ofercie, poza nielicznymi wyjątkami, nie znajdują się nagrania biesiadne i disco polo, jak np. "Biały Miś", czy "Majteczki w kropeczki". Oczywiście posiadamy topowe tytuły z tych gatunków, ale serwujemy je raczej na specjalne życzenie lub w celu przełamania zabawy i rozweselenia gości. Natomiast nie podejmujemy się realizacji oprawy muzycznej wesela z dominującą muzyką biesiadną i disco polo, stawiając na końcu zdania solidny wykrzyknik!


Taniec w chmurach | wytwornica ciężkiego dymu

Jednym z najatrakcyjniejszych dodatków do pierwszego tańca jest tzw. ciężki dym, który unosi się tuż nad parkietem sprawiając wrażenie, że Para Młoda tańczy w chmurach. Ciekawymi dodatkami są również bańki mydlane. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne wytwornice zarówno dymu ciężkiego, jak i baniek. Efekty specjalne uatrakcyjniają wesele i doskonale sprawdzają się podczas robienia niezapomnianych zdjęć. Dodają też odwagi osobom, które niezbyt pewnie czują się na parkiecie, ponieważ maskują drobne potknięcia.

Taniec w chmurach, ciężki dym Poznań


Dj weselny | konferansjer

Prowadzenie wesela to rola DJ/Konferansjera, który powinien być do niej odpowiednio przygotowany. Przez całe wesele czuwamy nad prawidłowym przebiegiem uroczystości. Aranżujemy powitanie, pierwszy taniec, weselny tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny, oczywiście w sytuacji, kiedy wcześniej zostało to uzgodnione z Parą Młodą. Z miłą chęciom zachęcamy gości do tańca i staramy się przede wszystkim spełniać życzenia Pary Młodej. W dniu ślubu, to Para Młoda powinna być w centrum uwagi, dlatego uważamy, że DJ na wesele, nie powinien nadużywać swojej roli, prezentując własne talenty wokalno-taneczne lub prowadząc przydługawą konferansjerkę.


Nagłośnienie wesela

Bez odpowiednio nastrojonego systemu nagłaśniającego, dostosowanego do konkretnej sali, nie może być mowy o udanym weselu. System nagłaśniający należy nastroić tak samo, jak robi się to przed koncertami, a ponieważ nagłaśnianiem koncertów firma DJ & SOUND zajmuje się na co dzień, możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, żeby dźwięk umilał wesele oraz nie był zbyt głośny i natarczywy. Do nagłośnienia wesela używamy najczęściej sprzęt firmy HK Audio, który został wyprodukowany w Niemczech, co stanowi jego doskonałą rekomendację. Dodając do tego doświadczenie nabyte podczas współpracy z wieloma znanymi postaciami z branży artystycznej oraz legalną bazę utworów, możemy mieć gwarancję, że na jakość dźwięku goście nie będą narzekać i miło spędzą czas na dobrze nagłośnionym weselu.

Profesjonalna oprawa muzyczna wesel


Nagłośnienie ceremonii ślubnej

W naszej ofercie znajduje się również nagłośnienie ceremonii ślubnej. Jeżeli ślub odbywa się w miejscu, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej np. na plaży bądź w ogrodzie, to wtedy stosujemy zestawy głośnikowe z wbudowanym akumulatorem. Przy większych realizacjach używamy profesjonalnych agregatów prądotwórczych, tak więc jesteśmy w stanie nagłośnić ceremonię ślubną nawet w najbardziej wyszukanym miejscu.


Oświetlenie dekoracyjne

W sytuacji, gdy wesele ma się odbyć we wnętrzu posiadającym duże, gładkie powierzchnie (np. namiot cateringowy, sala konferencyjna), polecamy dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Za pomocą odpowiednio rozmieszczonych lamp, wykonanych w technologii LED, możemy nadać, nawet najbardziej surowemu wnętrzu, niepowtarzalny charakter. Rozpiętość kolorów jest bardzo duża, ale ich wybór należy dobrze przemyśleć. W salach wykończonych drewnem lub bogato zdobionych warto stosować kolory, które nie będą kłóciły się z wnętrzem (np. żółty, biały), natomiast w pomieszczeniach o jasnych, gładkich ścianach możemy pozwolić sobie na większą paletę kolorów, włącznie z tymi najchętniej wybieranymi, tzn. fioletowym i różowym.

Prezentacja ślubna

Miłym urozmaiceniem uroczystości ślubnej może okazać się prezentacja multimedialna. Na specjalne życzenie możemy dostarczyć niezbędny sprzęt multimedialny do jej odtworzenia.

DJ na wesele Wielkopolska


Karaoke

Jeżeli w gronie zaproszonych gości znajdą się utalentowane osoby, to można również rozważyć zorganizowanie karaoke, czyli śpiewania znanych przebojów do profesjonalnie przygotowanych podkładów muzycznych. Tego typu zabawa wywodzi się z Japonii, a jej nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza "pustą orkiestrę". Możliwość zaprezentowania talentów wokalnych, może okazać się niezapomnianym przeżyciem, na długo pozostającym w pamięci.


Wypożyczalnia sprzętu nagłaśniająco - oświetleniowego

Dla DJ-ów i zespołów weselnych, które nie posiadają własnego nagłośnienia oraz dla Młodych Par, które zdecydowały się na samodzielną realizację oprawy muzycznej wesela, mamy ofertę wynajmu sprzętu. Wypożyczamy zestawy głośnikowe, miksery, mikrofony, reflektory LED, efekty disco i inny sprzęt niezbędny do obsługi technicznej wesela.


Jak wybrać dj-a na wesele?

Przed wyborem DJ-a zachęcamy do zapoznania się z artykułem Jak wybrać DJ-a na wesele.


Ochrona wizerunku

Zgodnie z obowiązującym prawem nie rozpowszechniamy wizerunku naszych klientów, dlatego na naszej stronie internetowej nie ma zdjęć, ani filmów z wesel, które mieliśmy przyjemność obsługiwać. Zachęcamy natomiast do zapoznania się z opiniami oraz do odbycia niezobowiązującego spotkania, w siedzibie DJ & SOUND, na którym odpowiemy na wszelkie pytania.


Opinie o firmie DJ & SOUND