Regulamin wypożyczalni sprzętu DJ & SOUND

  1. Wypożyczany sprzęt jest własnością DJ & SOUND BOLESŁAW DZIECIASZEK z siedzibą os. Bolesława Chrobrego 5c, 60-681 Poznań.
  2. Wypożyczalnia nie ma stałych godzin otwarcia. Sprzęt można wypożyczyć przez 7 dni w tygodniu, po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin.
  3. Standardowo sprzęt wypożyczany jest na dobę. Za nieterminowy zwrot sprzętu naliczona jest dodatkowa opłata, w wysokości 1/24 kwoty wynajmu (za pierwszą dobę), liczona za każdą godzinę zwłoki, po ustalonym terminie zwrotu.
  4. W celu wynajmu sprzętu:

DJ & DOUND kontakt
Skontaktuj się z nami. Dowiedz się, czy wybrany sprzęt jest dostępny i jaki jest koszt wynajmu oraz wysokość kaucji zwrotnej.

Jak wypożyczyć nagłośnienie
Umów się na konkretną godzinę odbioru sprzętu. Potwierdź ustalenia e-mailem. Realizujemy tylko potwierdzone, pisemne zamówienia, złożone z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

wypożyczalnia sprzętu audio
Pół godziny przed odbiorem sprzętu potwierdź swój przyjazd telefonicznie: 501 709 002.
Niepotwierdzenie odbioru sprzętu lub niepunktualne przybycie, równoznaczne jest z rezygnacją z wynajmu. Zamówienie nie zostanie zrealizowane!

wynajem głośników
Miejsce odbioru:
DJ & SOUND - os. Bolesława Chrobrego 5c, 60-681 Poznań (blok nr 5, lokal 5c). Koniecznie zapoznaj się z mapką dojazdu, ponieważ trudno do nas trafić.

wynajem kolumn
Procedura odbioru:
Podpisz oświadczenie okazując dowód osobisty. Wpłać kaucję zwrotną oraz opłatę za wynajem sprzętu. Na miejscu możesz sprawdzić sprzęt i uzyskać wszelkie informacje dotyczące jego użytkowania.

wynajem oświetlenia disco
Nie przyjmujemy kart płatniczych.

nagłośnienie koncertów
Procedura zwrotu:
Skontaktuj się z nami telefonicznie, pół godziny przed ustalonym terminem zwrotu. Zwróć sprzęt punktualnie o ustalonej godzinie. Poczekaj na sprawdzenie urządzeń. Pamiętaj o odbiorze kaucji zwrotnej.

oświetlenie dyskotekowe
Świadczymy usługi transportu, montażu i obsługi sprzętu.

obsługa imprez
Sposób użytkowania sprzętu:
Wszystkie urządzenia podłącz za pomocą przedłużacza do jednego gniazda w pomieszczeniu. Nie podłączaj urządzeń do różnych gniazd - w ten sposób możesz uszkodzić sprzęt. Nogi statywu rozstaw jak najszerzej, co zapobiegnie przewróceniu się zestawu głośnikowego. Aktywne zestawy głośnikowe włącz jako ostatnie i wyłącz jako pierwsze. Użytkując mikrofon nie doprowadzaj do sprzężenia zwrotnego, które uszkodzi głośniki. Nie ustawiaj się z włączonym mikrofonem przed głośnikami, ani nie krzycz do mikrofonu. Nie doprowadzaj do przesterowania sygnału (świecenia czerwonych diod na wskaźnikach). Pamiętaj, że każdy zestaw głośnikowy ma określoną moc, jeżeli ją przekroczysz, zniszczysz nawet najlepiej zabezpieczony system. Nie zwijaj przewodów (szczególnie sygnałowych) na łokciu, a przewodów zasilacza nie nawijaj na jego korpus. Zanim odłączysz projektor od zasilania, zaczekaj na schłodzenie lampy. Nie stawiaj napojów w pobliżu urządzeń elektronicznych. Nie wystawiaj sprzętu na działanie opadów atmosferycznych. Ostrożnie transportuj sprzęt. W razie problemów z obsługą urządzeń, służymy pomocą.

wypożyczalnia djsound.pl