6 kroków jak wypożyczyć sprzęt?

DJ & DOUND kontakt
1. Skontaktuj się z nami. Dowiedz się, czy wybrany przez Ciebie sprzęt jest dostępny i jaki jest koszt wynajmu oraz wysokość kaucji zwrotnej. Standardowo sprzęt wypożyczamy na dobę.

Jak wypożyczyć nagłośnienie
2. Umów się na konkretną godzinę odbioru sprzętu (nasza wypożyczalnia nie ma stałych godzin otwarcia). Potwierdź ustalenia e-mailem. Realizujemy tylko pisemne zamówienia złożone co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Nie realizujemy zamówień telefonicznych!

wypożyczalnia sprzętu audio
3. Pół godziny przed odbiorem sprzętu potwierdź swój przyjazd telefonicznie: 501 709 002.
Niepotwierdzenie odbioru sprzętu (pół godziny przed przyjazdem), równoznaczne jest z rezygnacją z wynajmu. Zamówienie nie zostanie przygotowane do realizacji!

wypożyczalnia sprzętu dyskotekowego
Uwaga!
Jeżeli nie możesz przyjechać punktualnie, skontaktuj się z nami i umów na inny termin odbioru sprzętu! Niestety nie możemy zagwarantować, że będzie to w tym samym dniu, ponieważ realizujemy różne zlecenia, jak np. montaż nagłośnienia poza siedzibą firmy. Dlatego zawsze prosimy o punktualne przybycie.

wynajem głośników
4. Miejsce odbioru:
DJ & SOUND - os. Bolesława Chrobrego 5c, 60-681 Poznań (blok nr 5, lokal 5c). Koniecznie zapoznaj się z mapką dojazdu, ponieważ trudno do nas trafić.

wynajem kolumn
5. Procedura odbioru:
Podpisz oświadczenie okazując dowód osobisty. Wpłać kaucję zwrotną oraz opłatę za wynajem sprzętu. Na miejscu możesz sprawdzić sprzęt i uzyskać wszelkie informacje dotyczące jego użytkowania.

nagłośnienie koncertów
6. Procedura zwrotu:
Skontaktuj się z nami telefonicznie, pół godziny przed ustalonym terminem zwrotu. Zwróć sprzęt punktualnie o umówionej godzinie (pracujemy 7 dni w tygodniu). Poczekaj na sprawdzenie urządzeń. Pamiętaj o odbiorze kaucji zwrotnej. Za nieterminowy zwrot wypożyczonych urządzeń zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości: 1/24 kwoty za wynajem, liczona za każdą godzinę zwłoki, po ustalonym terminie zwrotu.

wynajem oświetlenia disco
Nie przyjmujemy kart płatniczych.
Przepraszamy za uniedogodnienie.

oświetlenie dyskotekowe
Świadczymy usługi transportu, montażu i obsługi sprzętu.

obsługa imprez
Sposób użytkowania sprzętu:
Wszystkie urządzenia podłącz za pomocą przedłużacza do jednego gniazda w pomieszczeniu. Nie podłączaj urządzeń do różnych gniazd - w ten sposób możesz uszkodzić sprzęt. Nogi statywu rozstaw jak najszerzej, co zapobiegnie przewróceniu się zestawu głośnikowego. Aktywne zestawy głośnikowe włącz jako ostatnie i wyłącz jako pierwsze. Użytkując mikrofon nie doprowadzaj do sprzężenia zwrotnego, które uszkodzi głośniki. Nie ustawiaj się z włączonym mikrofonem przed głośnikami, ani nie krzycz do mikrofonu. Nie doprowadzaj do przesterowania sygnału (świecenia czerwonych diod na wskaźnikach). Pamiętaj, że każdy zestaw głośnikowy ma określoną moc, jeżeli ją przekroczysz, zniszczysz nawet najlepiej zabezpieczony system. Nie zwijaj przewodów (szczególnie sygnałowych) na łokciu, a przewodów zasilacza nie nawijaj na jego korpus. Zanim odłączysz projektor od zasilania, zaczekaj na schłodzenie lampy. Nie stawiaj napojów w pobliżu urządzeń elektronicznych. Nie wystawiaj sprzętu na działanie opadów atmosferycznych. Ostrożnie transportuj sprzęt. W razie problemów z obsługą urządzeń, służymy pomocą.

wypożyczalnia djsound.pl