Jak zamówić sprzęt?

  Najprostszym sposobem złożenia zamówienia jest wysłanie wiadomości SMS na nr tel. 501709002
Napisz, który sprzęt chcesz wypożyczyć lub dołącz zrzuty ekranu.
Zaproponuj datę i konkretną godzinę odbioru.
✎ Zamówienie możesz również złożyć na e-mail.
Jak odebrać sprzęt?

  30 min. przed umówioną godziną odbioru, potwierdź odbiór telefonicznie - 501709002
Miejsce odbioru: os. Bolesława Chrobrego 5c, Poznań.

  Podpisz umowę wynajmu okazując dowód osobisty. Uiść gotówką opłatę za wynajem i kaucję zwrotną.Jak zwrócić sprzęt?

  30 min. przed umówioną godziną zwrotu, potwierdź zwrot telefonicznie - 501709002
Miejsce zwrotu: os. Bolesława Chrobrego 5c, Poznań.

  Zwróć sprzęt punktualnie o ustalonej godzinie, żeby nie ponosić dodatkowych opłat. Odbierz kaucję.
Najczęściej zadawane pytania

Sprzęt wypożyczamy na dobę, ale w ramach jednej doby urządzenia można odebrać przed południem i zwrócić następnego dnia po południu w umówionych godzinach, również w sobotę i w niedzielę.

Koszt dodatkowej doby wynosi 50% ceny wynajmu za pierwszą dobę.

Opłatę za wynajem i kaucję zwrotną można uiścić tylko gotówką. Przepraszamy za uniedogodnienie.

Tak. Wystawiamy faktury zwolnione z VAT na podstawie Ustawy o VAT Dz. U. z 2004 r. nr 54, poz. 535 z późn. zm.(art. 113 ust. 1 i 9).

DJ & SOUND – os. Bolesława Chrobrego 5c, 60-681 Poznań (blok nr 5, lokal 5c, między klatką C i D). Mapę dojazdu znajdziesz w dziale kontakt.

Wypożyczalnia DJ & SOUND nie ma stałych godzin otwarcia. Sprzęt można wypożyczyć przez 7 dni w tygodniu, po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin.

Niestety nie mamy możliwości umówienia się na orientacyjną godzinę odbioru sprzętu, ze względu na zlecenia obsługiwane poza siedzibą firmy. Można umówić się jedynie na konkretną godzinę, jak na wizytę do lekarza. 😉

Skontaktuj się z nami telefonicznie i umów na inny termin.

Tak. Jest to czas niezbędny do przygotowania Twojego zamówienia. Nie potwierdzenie odbioru sprzętu równoznaczne jest z rezygnacją z wynajmu. Zamówienie nie zostanie skierowane do realizacji. 😥

Tak. Na miejscu możesz zapoznać się z obsługą sprzętu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Tak. Tutaj możesz zapoznać się z polityką przetwarzania danych osobowych.

Tak. Za nieterminowy zwrot sprzętu naliczana jest dodatkowa opłata, w wysokości 1/10 ceny wynajmu za pierwszą dobę, liczona za każdą godzinę zwłoki, po ustalonym terminie zwrotu.

Tak. W przypadku uszkodzenia bądź zniszczenia sprzętu Wypożyczający zostanie obciążony kosztami jego naprawy lub kosztami zakupu nowego sprzętu, gdyby naprawa nie była opłacalna lub nie była możliwa do wykonania, np. ze względu na brak oryginalnych części. W powyższym przypadku rozliczenie kaucji zwrotnej, nastąpi dopiero po dokonaniu naprawy sprzętu lub zakupu nowego na koszt Wypożyczającego. Wypożyczający zostanie również obciążony kosztami transportu sprzętu związanymi z jego naprawą oraz opłatą za okres, kiedy sprzęt nie był na stanie wypożyczalni, w wysokości 10% kwoty wynajmu za każdą dobę.

 1. Wszystkie urządzenia podłącz za pomocą przedłużacza do jednego gniazda w pomieszczeniu. Nie podłączaj urządzeń do różnych gniazd – w ten sposób możesz uszkodzić sprzęt i zostaniesz obciążony kosztami jego naprawy.
 2. Nogi statywu rozstaw jak najszerzej, dzięki czemu statyw się nie przewróci, a urządzenia, które zostały na nim zamontowane, nie ulegną zniszczeniu.
 3. Aktywne zestawy głośnikowe włącz jako ostatnie, po podłączeniu wszystkich innych urządzeń i wyłącz jako pierwsze. W ten sposób unikniesz nieprzyjemnych trzasków i nie zniszczysz głośników.
 4. Użytkując mikrofon nie doprowadzaj do sprzężenia zwrotnego, które uszkodzi głośniki. Nie ustawiaj się z włączonym mikrofonem przed głośnikami, ani nie krzycz do mikrofonu.
 5. Nie doprowadzaj do przesterowania sygnału (świecenia czerwonych diod na wskaźnikach). Pamiętaj, że każdy zestaw głośnikowy ma określoną moc, jeżeli ją przekroczysz, zniszczysz nawet najlepiej zabezpieczony system.
 6. Nie zwijaj przewodów (szczególnie sygnałowych) na łokciu, a przewodów zasilacza nie nawijaj na jego korpus. Jeżeli chcesz prawidłowo zwinąć przewód – znajdź w Google "buchtowanie liny". Jeżeli nie umiesz zwijać przewodów, to bez naciągania wrzuć je do torby i przywieź do nas. Z miłą chęcią je zwiniemy.
 7. Zanim odłączysz projektor od zasilania, zaczekaj na schłodzenie lampy. Po wyłączeniu projektora, wentylator pracuje jeszcze przez kilkadziesiąt sekund, dlatego nie należy odłączać zasilania.
 8. Nie stawiaj napojów w pobliżu urządzeń elektronicznych.
 9. Nie wystawiaj sprzętu na działanie opadów atmosferycznych – pamiętaj, że masz do czynienia z prądem.
 10. Ostrożnie transportuj sprzęt. Najczęściej sprzęt uszkadzany jest podczas transportu.
 11. W razie problemów z obsługą urządzeń, służymy pomocą.

Głośnik - urządzenie służące do przetwarzania sygnałów elektrycznych na fale akustyczne, rozchodzące się w przestrzeni.
Zestaw głośnikowy - zespół głośników (np. dwa głośniki: wysokotonowy i szerokopasmowy) umieszczone we wspólnej obudowie.
Kolumna głośnikowa - rodzaj zestawu głośnikowego, składającego się z kilku takich samych głośników, ustawionych w linii w obudowie.