Imprezy karaoke dla miłośników śpiewania

Planujesz zorganizować imprezę karaoke i szukasz sprawdzonej firmy do jej realizacji - trafiłeś pod właściwy adres. Zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez karaoke. Dysponujemy obszerną bazą podkładów muzycznych, sprzętem nagłaśniającym, mikrofonami, projektorami multimedialnymi i ekranami.

DJ & SOUND | organizacja imprez karaoke


Na specjalne życzenie możemy dodatkowo zbudować scenę i ją oświetlić, żeby śpiewające osoby poczuły się, jak na prawdziwym koncercie. Ale to jeszcze nie koniec. Zapewnimy odsłuchy, a do wokalu dodamy efekty, dzięki czemu głosy śpiewających osób będą brzmiały naprawdę zawodowo. Wszystko zależy od Twojego pomysłu na karaoke. W wersji podstawowej dostarczymy zestawy głośnikowe, mikrofony, mikser audio z efektami, projektor multimedialny, ekran oraz laptop z bazą podkładów muzycznych karaoke. Teksty piosenek będą wyświetlane na dużym ekranie, a podkłady muzyczne będą wiernie oddawały oryginalne wersje utworów.

Karaoke Wielkopolska


Obsługujemy zarówno duże wydarzenia, dla większej publiczności, jak i mniejsze imprezy firmowe lub rodzinne. Dla osób lubiących śpiewać impreza karaoke jest doskonałym rozwiązaniem. Śpiew poprawia nastrój, koi nerwy, ale przede wszystkim daje możliwość wyrażenia siebie. Wspólne śpiewanie jest też doskonałym sposobem na zintegrowanie i odstresowanie zapracowanej załogi. Impreza karaoke może być miłym prezentem, niespodzianką, zaskoczeniem dla uczestników eventu, którzy na długo zapamiętają swój wokalny występ.

Karaoke imprezy


Uczestnicy imprezy karaoke organizowanej przez DJ & SOUND mają możliwość wyboru podkładów muzycznych oraz zgłoszenia się do występu bezpośrednio w swoich telefonach, po zeskanowaniu kodu QR lub wpisaniu otrzymanego linku w wyszukiwarkę. Przed wysłaniem zgłoszenia można wybrać, czy będziemy śpiewać solo, czy w duecie. Podkłady muzyczne karaoke dostępne są zarówno z linią melodyczną dla początkujących, jak i bez linii melodycznej dla zaawansowanych. Istnieje również możliwość zmiany tonacji podkładu w celu dostosowania brzmienia do głosu osoby śpiewającej. Jednym słowem pełen profesjonalizm.

Podkłady muzyczne karaoke.


Dysponujemy bardzo dużym wyborem podkładów karaoke. W naszej bazie znajdują się zarówno podkłady karaoke wykonawców krajowych, jak i zagranicznych, w tym sporo nowości. Na imprezie karaoke organizowanej przez DJ & SOUND każdy jej uczestnik znajdzie podkłady muzyczne swoich ulubionych wykonawców, co gwarantuje doskonałą zabawę.