Profesjonalny DJ na Twoją imprezę

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze DJ-skiej imprez klubowych, firmowych i rodzinnych na terenie całego kraju. Zapewniamy profesjonalnego DJ-a, doskonale zmiksowaną muzykę i bardzo dobrą jakość dźwięku. Dysponujemy sprzętem nagłaśniającym, oświetleniowym i konstrukcjami scenicznymi. Zapraszamy do współpracy. Satysfakcja gwarantowana!
DJ-skie szlify zdobyte w wielu klubach

DJ-skie szlify zdobywaliśmy między innymi w poznańskim klubie Eskulap, w którym nieprzerwanie rezydowaliśmy przez 5 lat. W sobotnie noce, na dwóch poziomach Eskulapa, niejednokrotnie bawiło się ponad tysiąc osób. Przez kilkanaście lat udało nam się zagrać w wielu klubach jak np. Club Shanti, Studio Jack, Baker Street, Trops, 2progi, Opera House, Agora, Sęk, Akumulatory, Nurt, Jama, Czarna Owca, Sarp, Best Poznań, Best Skorzęcin, Piekłoraj, U Bazyla, Blue Note, Bee Jay's, Pod Pretekstem i wielu innych. Ich lista stale się wydłuża. Mieliśmy częstą okazję obsługiwać wydarzenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w tym w Sali Ziemi.

DJ Poznań


Internetowy DJ kurs

Zachęcamy do odwiedzenia naszego kanału You Tube, na którym znajdują się opracowane przez DJ & SOUND poradniki dla DJ-ów.

Technika miksowania | Pitch Fader TrickObsługa programu Serato dj | beatgridsDJ & SOUND - Muza

DJ & SOUND - Electro Trance Live Mix vlo. 1