Atestowane sceny modułowe

Posiadamy podesty sceniczne renomowanego producenta, firmy ATHLETIC. Podesty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i umożliwiają budowę scen modułowych, wybiegów na pokazy mody, stoisk ekspozycyjnych i wielu innych konstrukcji.


Scena Poznań

Rama podestu wykonana jest z profilu aluminiowego, który posiada rowki teowe umożliwiające wykorzystanie ich na różnego rodzaju uchwyty, służące na przykład do zawieszania banerów reklamowych i kotar maskujących. Blat podestu wykonany jest z wodoodpornej sklejki, pokrytej warstwą anty-poślizgową. Połączone blaty tworzą równą powierzchnię, bez jakichkolwiek występów, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wytrzymałość podestu, potwierdzona specjalistycznymi testami, wynosi 900kg/m2, tak więc na scenie można ustawić np. samochód osobowy.

Aestowane podesty sceniczne


Naroże podestu zapewnia mocne i pewne mocowanie płynnie regulowanych nóg, umożliwiających budowę sceny w zróżnicowanym terenie. Oferowane przez nas podesty sceniczne mają estetyczny wygląd i zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowników. Dzięki posiadaniu własnego transportu i magazynu możemy zaproponować bardzo atrakcyjną ofertę na budowę różnego rodzaju konstrukcji scenicznych. Oprócz sceny dysponujemy także nagłośnieniem i oświetleniem, tak więc zapewniamy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez.

Poznań scena